Polirolis ir automobilio spalvos atnaujintojas Padidinti

Polirolis ir automobilio spalvos atnaujintojas

Turtle Wax Green line

Nauja prekė

VIENO ETAPO SPRENDIMAS ATKURTI SPALVAI IR BLIZGESIUI. Lengvai pašalina įbrėžimus, nutrynimus ir sūkurinius subraižymus; Idealiai tinka senesniems automobiliams, atkuria spalvą blizgesio netekusiai ir pablukusiai dažų dangai; Ypač smulkūs abrazyvai pašalina defektus nepakenkdami paviršiaus blizgumui;

Talpa: 500 ml

Smulkiau

8,99 €

8,99 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

VIENO ETAPO SPRENDIMAS ATKURTI SPALVAI IR BLIZGESIUI. Lengvai pašalina įbrėžimus, nutrynimus ir sūkurinius subraižymus; Idealiai tinka senesniems automobiliams, atkuria spalvą blizgesio netekusiai ir pablukusiai dažų dangai; Ypač smulkūs abrazyvai pašalina defektus nepakenkdami paviršiaus blizgumui; Mikroabrazyviniai mišiniai poliruojant tampa dar smulkesni, todėl apdorotas paviršius atrodo kaip naujas. 

NAUDOJIMO BŪDAS: 
1. Apdorojamas paviršius turi būti neįkaitęs, švarus ir sausas. 
2. Gerai suplakti buteliuką. Sudrėkintu audiniu, vidutiniškai spaudžiant tolygiai užtepti ant pažeisto ploto. 
3. Atsiradus miglotumui, nupoliruoti sausu minkštu audiniu. 

TURTLE WAX PATARIMAI: Siekiant geriausio rezultato, per dvi savaites po apdorojimo paviršius padengti automobiliniu poliroliu. „Renew Polish“ polirolį reikia naudoti konkrečioms problemoms taisyti, pvz., oksidavimosi žymes ar smulkius įbrėžimus, o ne viso automobilio poliravimui. Nenaudoti, jeigu pažeistas lako sluoksnis. Nenaudoti saulėkaitoje arba jeigu paviršius yra karštas paleisti.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: