Natūrali grindų alyva Padidinti

Natūrali grindų alyva

Painteco Floor Oil

Nauja prekė

Grindų padengimas alyva, tai tradicinis medinių grindų apdailos būdas. Alyva giliai susigeria į medieną, padidindama atsparumą dilimui ir išryškindama medžio tekstūrą.

TEIRAUTIS TELEFONU +370 623 00819

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

13,00 €

13,00 € per 1 ltr

Pritatysime: per 1- 2 savaites

Apie prekę

Grindų padengimas alyva, tai tradicinis medinių grindų apdailos būdas. Alyva giliai susigeria į medieną, padidindama atsparumą dilimui ir išryškindama medžio tekstūrą. Lauko grindyse (terasose) alyva naudojama kaip viršutinis dengiamasis sluoksnis, prieš tai naudojant PAINTECO beicus.

Naudojimo sritys: medinės grindys, baldai, laiptai, langai ir t.t. Medienos paviršius turi būti švarus, sausas, be dervų likučių ir dulkių.

Išeiga: su 1 litru alyvos vienu sluoksniu padengiama 8-36 m2, priklausomai nuo paviršiaus siušktumo.

Naudojimas: grindų alyva dengiama teptuku arba veliūriniu voleliu. Dengiama 2-3 plonais sluoksniais, priklausomai nuo medienos kietumo. Kiekvienam sluoksniui leisti įsigerti į medieną 20 minučių, po to, alyvos likučius nuvalyti ir papildomai nupoliruoti. Jei grindų mediena buvo beicuota, alyva naudojama ne mažiau kaip po 48 valandų. Rekomenduojama naudoti esant +10°C – +25°C temperatūrai. Žemesnė temperatūra, drėgna mediena ar didelė aplinkos drėgmė prailgina džiūvimo laiką.

Dėmesio! Paviršius turi džiūti 24-36 valandas. Pirmąsias 4 savaites po dažymo saugoti grindų dangą nuo drėgmės, valyti tik sausuoju būdu.

Įrankių valymas: išplauti šiltu vandeniu su muilu. Įspėjimas Alyva įmirkusios medžiagos ir įrankiai gali užsidegti. Baigus darbą įdėti juos į indą su vandeniu arba sudeginti.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: