Natūrali grindų alyva

Natūrali grindų alyva


Painteco Floor Oil
13,00 €

(13,00 € 1 ltr)

Nėra mokesčio

Grindų padengimas alyva, tai tradicinis medinių grindų apdailos būdas. Alyva giliai susigeria į medieną, padidindama atsparumą dilimui ir išryškindama medžio tekstūrą.

TEIRAUTIS TELEFONU +370 623 00819

Kiekis
Išparduota

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Grindų padengimas alyva, tai tradicinis medinių grindų apdailos būdas. Alyva giliai susigeria į medieną, padidindama atsparumą dilimui ir išryškindama medžio tekstūrą. Lauko grindyse (terasose) alyva naudojama kaip viršutinis dengiamasis sluoksnis, prieš tai naudojant PAINTECO beicus.

Naudojimo sritys: medinės grindys, baldai, laiptai, langai ir t.t. Medienos paviršius turi būti švarus, sausas, be dervų likučių ir dulkių.

Išeiga: su 1 litru alyvos vienu sluoksniu padengiama 8-36 m2, priklausomai nuo paviršiaus siušktumo.

Naudojimas: grindų alyva dengiama teptuku arba veliūriniu voleliu. Dengiama 2-3 plonais sluoksniais, priklausomai nuo medienos kietumo. Kiekvienam sluoksniui leisti įsigerti į medieną 20 minučių, po to, alyvos likučius nuvalyti ir papildomai nupoliruoti. Jei grindų mediena buvo beicuota, alyva naudojama ne mažiau kaip po 48 valandų. Rekomenduojama naudoti esant +10°C – +25°C temperatūrai. Žemesnė temperatūra, drėgna mediena ar didelė aplinkos drėgmė prailgina džiūvimo laiką.

Dėmesio! Paviršius turi džiūti 24-36 valandas. Pirmąsias 4 savaites po dažymo saugoti grindų dangą nuo drėgmės, valyti tik sausuoju būdu.

Įrankių valymas: išplauti šiltu vandeniu su muilu. Įspėjimas Alyva įmirkusios medžiagos ir įrankiai gali užsidegti. Baigus darbą įdėti juos į indą su vandeniu arba sudeginti.

Painteco Floor Oil

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį