Natūralus serumas pažeistiems ir sausiems plaukams Padidinti

Natūralus serumas pažeistiems ir sausiems plaukams

La Chinata

Nauja prekė

Natūralus serumas pažeistiems ir sausiems plaukams. Natūralus serumas pažeistiems ir sausiems plaukams. Plaukų serumas pasižymi ypač drėkinamosiomis savybėmis, kurios gaunamos iš jo formulėje esančių ypač tyro alyvuogių aliejaus ir kviečių gemalų aliejaus.

Kiekis 50 ml

Smulkiau

12,00 €

12,00 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Natūralus serumas pažeistiems ir sausiems plaukams. Plaukų serumas pasižymi ypač drėkinamosiomis savybėmis, kurios gaunamos iš jo formulėje esančių ypač tyro alyvuogių aliejaus ir kviečių gemalų aliejaus. Jis taip pat yra praturtintas simondsijų aliejumi, kuris suteikia plaukams ryškumo, todėl jie atrodo švelnūs ir šviesūs. Jis taip pat praturtintas Inchi riešutų savybės - natūralus ingredientas, neleidžiantis plaukams išdžiūti bei lūžinėti.

Naudojant serumą, jau nuo pirmos dienos akivaizdžiai sumažėja išsišakojusių ir išsausėjusių plaukų galiukų, jūsų plaukai sustiprėja ir gyvybingai juda.

Jame yra saulės filtrų, kurie apsaugo nuo žalingo saulės poveikio.

Nedidelį kiekį galima tepti ant sausų arba drėgnų plaukų, paskirstant juos nuo plaukų vidurio iki plaukų galiukų ir švelniai masažuojant labiausiai pažeistas vietas.

Norint gauti geresnį rezultatą, visą procedūrą rekomenduojama atlikti naudojant „Natural Edition“ šampūną ir drėkinamąją atstatomąją plaukų kaukę arba plaukų kondicionierių.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: