Medicininių instrumentų dezinfektavimas

Medicininių instrumentų dezinfekcija

Des Instrunce
14,99 €

(16,95 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

 Skirtas naudoti medicinos įstaigose instrumentų dezinfekciniam plovimui. Tinka naudoti visiems drėgmei atspariems instrumentams, pagamintiems iš įvairių medžiagų. Preparatu dezinfekuojami ir valomi: endoskopai, optiniai instrumentai ir jų pagalbinės dalys, bronchoskopai, laringoskopai, intubaciniai vamzdžiai, aspiraciniai vamzdžiai, laboratoriniai indai, stomatologiniai instrumentai ir kita medicininė įranga.

Kiekis: 1 ltr 

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Skirtas naudoti medicinos įstaigose instrumentų dezinfekciniam plovimui. Tinka naudoti visiems drėgmei atspariems instrumentams, pagamintiems iš įvairių medžiagų. Gerai plauna kraują, baltymus, sekretus ir riebalus. Skalaujant nuo paviršių nusiplauna pilnai.Preparatas biologiškai suskyla, likučius galima išpilti į kanalizaciją. Sudėtyje nėra fosfatų. Darbinio tirpalo naudojimas nepavojingas patalpoje esantiems žmonėms. Personalo alergizavimo laipsnis sumažintas iki minimumo.

Preparatu dezinfekuojami ir valomi: endoskopai, optiniai instrumentai ir jų pagalbinės dalys, bronchoskopai, laringoskopai, intubaciniai vamzdžiai, aspiraciniai vamzdžiai, laboratoriniai indai, stomatologiniai instrumentai ir kita medicininė įranga.

Sudėtis ir savybės: bekvapis, bespalvis skystis, virimo temperatūra 101°C, užšąlimo temperatūra 0°C, maišosi su vandeniu bet kokiu santykiu, tankis 1,050 g/dm3, 1% tirpalo pH 7,5. Sudėtyje yra: C-12-18-alkildimetilbenzil amonio chloridas <9%, kaustikinė soda <2%, EDTA (etilendiamino tetraacto rūgštis) <2%. DES INSURANCE efektyviai naikina mikrobus, gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, grybelį, dezaktyvuoja virusus hepatito ir AIDS (HBV ir HIV).

Des Instrunce
1 Vienetas

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį