Perkamiausios

Kategorijos

Information

Gamintojai

Naujos prekės

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekių ženklai Yra 6 prekių ženklai

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
 • ANTOINE

  Antoine gaminiai yra išskirtinio kvapo, itin aukštos kokybės, pagaminti Prancūzijoje ir turi unikalią sudėtį. Išskirtinis šio prekės ženklo produktas – skalbikliai, turintys išskirtinius kvapus.

 • Buzil Werk Wagner GmbH & CO KG

  Naujos idėjos – švarūs sprendimai!

  Daugiau nei 100 metų Buzil yra viena iš profesionalių valymo priemonių gamybos lyderių Europoje, gaminančių aukštos kokybės valymo, priežiūros ir dezinfekcines priemones, taip pat higienos priemones personalui. Buzil siūlo profesionalius, ekonomiškai pagrįstus sistemų sprendimus, medžiagas apsaugančias valymo priemones. Įmonės valymo chemija nekenkia aplinkai.

 • LOCHERBER

  LOCHERBER – tai geriausia, ką gali pasiūlyti Italija. Natūralūs kokybiški namų kvapai, kosmetika ir kitos prekės namams. Kruopščiai atrinkti bei sukurti šeimininko italo – Carlo Barlocher.

 • SUCITESA

  Ispanijos gamintojo profesionalios valymo priemonės valymo kompanijoms, viešbučiams, visuomeninio naudojimo įmonėms, laisvalaikio centrams, kavinės, restoranams, sveikatingumo centrams, mokymo (ugdymo) centrams, sporto klubams, pramonės įmonėms ir pan.

 • TENZI

  Kompanija TENZI yra pripažinta profesionalių valymo priemonių, naudojamų maistui, pramonei, automobiliams, namams ir viešbučiams, gamintoja Lenkijoje.

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų