Valymo ir priežiūros įrangos nuoma Utenoje +37062300819
Nuomojamas plaunamas siurblys KARCHER Puzzi 8/1. Šis siurblys idealiai tinka giluminiam baldų apmušalų, čiužinių, automobilių salonų, kiliminių dangų valymui...

Paros kaina: 13.00 €

Savaitgalio kaina: 22.00 €Nuomojamas KARCHER langų valytuvas ir mikropluošto šluostė. Langus išvalysite ne tik lengviau, bet ir tris kartus greičiau ir nepaliks jokių ruoželių. Vanduo nusiurbiamas nuo lango paviršiaus.Tai lengvas, kompaktiškas ir patogus įrenginys. 

Paros kaina: 8.00 €

Nuomojamas automobilių poliravimo įrankis, turintis du skirtingus diskus (Ø 125 mm / Ø 180 mm). Švelnus laipsniškas įsibėgėjimas iki didžiausio greičio be staigaus trūktelėjimo. Greičio pasirinkimas visiems darbams.

Paros kaina: 10.00 €

Nuomojama KARCHER diskinės grindų valymo mašinos nuoma Utenoje Su šia grindų plovimo mašina atliksit efektyvų ir ekonomišką grindų valymą. Skirta efektyviai išvalyti tiek mažus, tiek didelius plotus. Tinka PVC, akmens masės plytelėms, teracui, betonui plauti... Dėka nedidelio svorio, bei 330 mm. skersmens šiuo įrenginiu patogiai galėsite dirbti ir mažose ar apstatytose zonose. Labai praktiška ir paprasta naudotis.

Paros kaina: 25.00 €

Nuomojamas Fiskars medžių genėtuvas – tai universalus įrankis, leidžiantys pasiekti medžių lajas ir tankius krūmus, todėl sodininkas gali karpyti nenaudodamas kopėčių arba stovėdamas be poreikio susilenkti ar atsiklaupti ant kelių. Žalių šakų iki 32 mm genėjimui, maksimalus genėjimo aukštis 6 metrai. Komplekte pjūklelis šakoms prie genėtuvo. 

Paros kaina: 12.00 €

DANTHERM AD 120B

Nuomojamas Absorbcinis drėgmės surinkėjas (sausintuvas) greitai sumažina drėgmės perteklių. Proceso metu oras išeina iš sausintuvo kaip sausas oras, drėgnas oras yra pašalinamas į lauką. Specializuotas įrenginys tinkamas naudoti: namuose, statybose, šaltose patalpose ar šaldytuvuose... Stabdo pelėsio atsiradimą. Efektyviai renka drėgmę net esant neigiamai temperatūrai. Darbinės temperatūros diapazonas nuo +35°C iki -15°C, Oro srautas 120 m3/h

Paros kaina: 17.00 €

Garinio dulkių siurblio Karcher Sv7 nuoma. Gariniame dulkių siurblyje dera daugybė funkcijų ir maksimalus patogumas. Puikus prietaisas paviršių dezinfekcijai garais. Paviršių valymas be chemijos. 

PRITAIKYMO SRITYS: Vandens čiaupai, Plautuvės, Plytelės, Langai ir Veidrodžiai, Gartraukiai, Kaitlentės, Baldai, Kilimai, Parketas....

Paros kaina: 17.00 €


Langų valymo roboto nuoma Utenoje.
Mėgaukitės nauju langų valymo būdu! Langų valymo robotai yra nepamainomi asistentai namuose. Hobot 388 be vargo išvalys ne tik langus bei veidrodžius, bet ir plyteles, mozaika ar net plaunamas sienas. Taip pat jam nebaisus ir grublėtas paviršius.

Paros kaina: 15.00 €


Sauso – Drėgno valymo dulkių siurblio Karcher WD 6 P Premium Nuoma Utenoje.
Sauso - drėgno valymo siurblys tinka statybinėms dulkėms ar drėgnus, smulkius ar stambius nešvarumus bei purvą siurbti. Šis prietaisas išsiskiria pirmiausia savo naują patentuotą filtravimo sistema su automatiniu filtro valymu. Komplektuojamas su 30 litrų talpos šiukšlių konteineriu iš nerūdijančio plieno bei rozete ant korpuso elektriniam įrankiui prijungti.

Paros kaina: 12.00 €

STIHL RL 540 benzininio aeratoriaus nuoma Utenoje.
Vejos aeratorius pagerina vejos kokybę ir idealiai tinka vidutiniems ir dideliems plotams iki 2000 m². Lengvas manevringas aeratorius su galingu benzininiu varikliu suteikia galingą aeravimo jėgą veiksmingam vejos vėdimui.

Paros kaina: 25.00 €Aukšto slėgio plovimo įrenginio Karcher HD 6/15 MX Plius nuoma Utenoje. Kompaktiškas, aukšto slėgio valymo įrenginys su kintamos srovės varikliu, automatine slėgio sumažinimo funkcija, sumažinta vandens pistoleto atatranka.

Techniniai duomenys:

Įtampa (Ph/V/Hz) 1 / 230 / 50

Vandens srautas (l/h) 560

Darbinis slėgis (bar/MPa) 150 / 15

Maks. slėgis (bar/MPa) 225 / 22,5

Galia (kW) 3,1

Aukšto slėgio žarnos ilgis 15 m

Maitinimo kabelis (m) 5

Svoris (su priedais) (kg) 31,8

Paros kaina: 25.00 €Trinkelių - terasų plovimo priedo Karcher FR 30 ME nuoma Utenoje. Kietų paviršių valymo antgalis su nerūdijančio plieno korpusu, kurio darbinis plotis yra 300 mm. Idealiai tinka lauko darbams ir vidaus patalpų valymui. Trinkelių valymas, terasų valymas, akmens masės plytelių valymas, betoninio grindinio valymas...

Paros kaina: 25.00 €

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį