Kvapas automobiliui Pink Roses

Kvapas automobiliui Pink Roses

Marta la Farfalla Pink Roses
3,99 €

(3,50 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Automobilio salono kvapas yra drugelio formos. Kvapukas nepalieka riebalų žymių ant rankų ir kitų automobilio dalių. Primena ką tik surinktos rožių puokštės nepriekaištingą subtilumą

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Autentiškas ir naujoviškas dizainas - drugelio nugara yra unikali, nes jos dizaino dėka yra padidintas oro sąlytis su jos paviršiumi, taip skleidžiant kvapą automobilyje/kambaryje. Reguliuojant oro srautą iš ventiliacijos angos, kvapas skleidžiamas palaipsniui.

Dėl savo formulės MartalaFarfalla yra lengva ir atspari (ir nepalieka riebalų žymių ant rankų ir kitų automobilio dalių).

Plastike easntis kvapo kiekis (30%) yra pakankamas ir ilgai išliekantis. Palaipsniui išleidžiamas aromatas reiškia, kad juntami visi niuansai ir nėra per stiprūs.

Kiekvienas aromatas turi savo istoriją, kiekviena istorija turi savo spalvą...

Primena ką tik surinktos rožių puokštės nepriekaištingą subtilumą. Galima pamatyti mažus rasos lašus, kaip brangakmenius, šviečiančius ant minkštų žiedlapių, kaip jaunos merginos odos. Šioje nesibaigiančio šviežumo ir saldumo simfonijoje pasimetama romantiškose meilės istorijose ir žavimasi šio aromato vaisių natomis, vedančiomis per senus laikus.

Marta la Farfalla Pink Roses
1 Vienetas

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį