Kvapas automobiliui Pink Roses

Marta la Farfalla Pink Roses

Nauja prekė

Automobilio salono kvapas yra drugelio formos. Kvapukas nepalieka riebalų žymių ant rankų ir kitų automobilio dalių. Primena ką tik surinktos rožių puokštės nepriekaištingą subtilumą

Smulkiau

3,50 €

3,50 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Autentškas ir naujoviškas dizainas - drugelio nugara yra unikali, nes jos dizaino dėka yra padidintas oro sąlytis su jos paviršiumi, taip skleidžiant kvapą automobilyje/kambaryje. Reguliuojant oro srautą iš ventiliacijos angos, kvapas skleidžiamas palaipsniui.

Dėl savo formulės MartalaFarfalla yra lengva ir atspari (ir nepalieka riebalų žymių ant rankų ir kitų automobilio dalių).

Plastike easntis kvapo kiekis (30%) yra pakankamas ir ilgai išliekantis. Palaipsniui išleidžiamas aromatas reiškia, kad juntami visi niuansai ir nėra per stiprūs.

Kiekvienas aromatas turi savo istoriją, kiekviena istorija turi savo spalvą...

Primena ką tik surinktos rožių puokštės nepriekaištingą subtilumą. Galima pamatyti mažus rasos lašus, kaip brangakmenius, šviečiančius ant minkštų žiedlapių, kaip jaunos merginos odos. Šioje nesibaigiančio šviežumo ir saldumo simfonijoje pasimetama romantiškose meilės istorijose ir žavimasi šio aromato vaisių natomis, vedančiomis per senus laikus.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: