Kvapas automobiliui Blue Ice

Kvapas automobiliui Blue Ice

Marta la Farfalla Blue Ice
3,99 €

(3,50 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Automobilio salono kvapas yra drugelio formos. Kvapukas nepalieka riebalų žymių ant rankų ir kitų automobilio dalių. Gaivus ir intensyvus aromatas

Kiekis
Išparduota

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Autentiškas ir naujoviškas dizainas - drugelio nugara yra unikali, nes jos dizaino dėka yra padidintas oro sąlytis su jos paviršiumi, taip skleidžiant kvapą automobilyje arba kambaryje. Reguliuojant oro srautą iš ventiliacijos angos, kvapas skleidžiamas palaipsniui.

Dėl savo formulės MartalaFarfalla yra lengva ir atspari (ir nepalieka riebalų žymių ant rankų ir kitų automobilio dalių).

Plastike easntis kvapo kiekis (30%) yra pakankamas ir ilgai išliekantis. Palaipsniui išleidžiamas aromatas reiškia, kad juntami visi niuansai ir nėra per stiprūs.

Kiekvienas aromatas turi savo istoriją, kiekviena istorija turi savo spalvą...

Neįprastas, gaivus ir intensyvus aromatas: viršutinės natos užgožia jusles pučiant aštrias ir vaisines bergamočių ir šaldytų obuolių šerbeto natas; Vidurinės natos pateikia raminantį šalavijų ir pačiulių kontrastą, o aštrus poveikis suteikia kvapui ryškų prisilietimą, primenantį ypatingą gaivą, būdingą Šiaurės Europos kandančiam šalčiui. Kompozicijoje dominuoja aromatinės vidurinės natos, susiliejančios su jausmingais ir gyvybingais medžio kvapais.

Marta la Farfalla Blue Ice

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį