Kvapai namams

Sukurkite jaukią ir romantišką atmosferą su namų kvapais. Kvapai namams, Kvapų difuzoriai, Kvapų papildymas, Purškikliai, Kvepiančios žvakės, Kvapnūs maišeliai, Kvapų priedai, Eterinis aliejus

Kvapai namams Yra 46 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Namų kvapai

  LOCHERBER — tai geriausia, ką gali pasiūlyti Italija. Natūralūs kokybiški interjero kvapai, kruopščiai atrinkti bei sukurti šeimininko italo — Carlo Barlocher. Atidumas, reiklumas ir itališkas dizainas. Kiekvienas interjero kvapas, nuo kokybiškų sudedamųjų dalių iki elegantiško dizaino ir kūryba yra kruopščiai asmeniškai prižiūrima bendrovės šeimininko. Kvapuose yra 20 proc. parfumo konsistencijos, todėl kvapas ilgiau išsilaiko. Gamyboje naudojami natūralūs eteriniai aliejai, elegantiškas, interjerą praturtinantis dizainas. LOCHERBER tai 30 metų kūrybos ir atradimų patirtis.

 • Locherber kūno kvepalai

  LOCHERBER — tai geriausia, ką gali pasiūlyti Italija. Natūralūs kokybiški kūno kvapai, kruopščiai atrinkti bei sukurti šeimininko italo — Carlo Barlocher. Atidumas, reiklumas ir itališkas dizainas. Kiekvienas kūno kvapas, nuo kokybiškų sudedamųjų dalių iki elegantiško dizaino ir kūryba yra kruopščiai asmeniškai prižiūrima bendrovės šeimininko. 

 • Patalynės purškiklis

  Kvapai patalynei ir namas, kurie skirti suteikti jums malonų gaivos ir švaros pojūtį.

 • Aromatinės žvakės

  Kvepiančios žvakės namams internetu. Ilgai degančios namų žvakės. Greitas pristatymas ir patogus apsipirkimas internetu.

puslapyje
Rodoma 13 - 24 iš 46 dalykų
Rodoma 13 - 24 iš 46 dalykų