Kondicionuojantis drėkinantis šampūnas plaukams Cherry
(7,00 € 1 vnt)
Šis La Chinata kondicionuojantis šampūnas '0%' yra specialiai sukurtas labai trapiems, pažeistiems ir sausiems plaukams. Švelniai juos išvalo, nepašalina natūralių plaukų lipidų, padeda juos apsaugoti ir prižiūrėti.
Tai plaukų šampūnas ir drėkinantis kondicionierius 2in1, pagamintas iš alyvuogių lapų ekstrakto, kuris veikia kaip puikus antioksidantas ir prieš dirginimą, taip pat su vyšnių ekstraktu, kuris suteikia drėkinamųjų ir atgaivinamųjų savybių. Pro-vitaminas B5 ir veiklieji ingredientai maitina plaukus, atkuria jų struktūrą ir saugo juos nuo išorinio poveikio, todėl plaukai atrodo žvilgantys, švelnūs ir lankstūs.
Kiekis 250ml

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 50.00 €

Daugiau info +370 623 00819
Šampūnas ir drėkinantis kondicionierius plaukams 2in1 - natūralus produktas, kuris švelniai valo ir prižiūri plonus, pažeistus ir sausus plaukus, nenuplaudamas natūralių plaukų lipidų.
Jis pagamintas su alyvuogių ekstraktu, kuris veikia kaip puikus antioksidantas ir nedirgina, taip pat su vyšnių ekstraktu, kuris turi drėkinamųjų ir gaivinamųjų savybių. Taip pat jame gausu vitamino B5 ir veikliųjų medžiagų, kurios maitina plaukus, atkuria jų struktūrą ir apsaugo nuo išorinių dirgiklių. Suteikia blizgesio, švelnumo ir lankstumo.
Tai švelnus, kreminės tekstūros plaukų šampūnas, sukurtas visų tipų plaukams, tačiau ypač rekomenduojamas plaukams, susilpnėjusiems dėl pernelyg didelio saulės poveikio ar cheminių procedūrų, tokių kaip dažai, taip pat plaukams, pažeistiems dėl nuolatinio karštų formavimo prietaisų naudojimo.
Jame nėra parabenų, sulfatų, dažiklių, kvepalų ir silikonų!
Naudojimas: tepkite ant drėgnų plaukų ir masažuokite, kol susidarys putos. Leiskite veikti keletą minučių ir kruopščiai nuplaukite.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Susijusios prekės
( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )