Keramikinė nano danga kėbului “Ceramic Armor Coat”

Ceramic Armor Coat
79,99 €
Nėra mokesčio

Keramikinė nano danga kėbului “Ceramic Armor Coat” yra sukurta atsižvelgiant į atšiaurius lietuviškus orus bei keliuose naudojamus druskų mišinius, todėl sukuria puikią apsaugą, pasirūpinančią automobilio kėbulo ilgaamžiškumu. Ypatinga formulė leidžia ant paviršiaus sukurti tvirtą ir tankų apsauginį sluoksnį, kuri apsaugo ne tik nuo druskų, bet ir nuo paukščių išmatų, rūgštinių lietų ir UV spindulių (stiklo šia priemone dengti negalima).

Paviršiai, padengti šia priemone, itin lengvai plaunami ir prižiūrimi, todėl reikalauja mažiau pastangų ir laiko.

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Nano danga kėbului yra sukurta atsižvelgiant į atšiaurius lietuviškus orus bei keliuose naudojamus druskų mišinius, todėl sukuria puikią apsaugą, pasirūpinančią automobilio kėbulo ilgaamžiškumu. Ypatinga formulė leidžia ant paviršiaus sukurti tvirtą ir tankų apsauginį sluoksnį, kuri apsaugo ne tik nuo druskų, bet ir nuo paukščių išmatų, rūgštinių lietų ir UV spindulių (stiklo šia priemone dengti negalima).

Paviršiai, padengti šia priemone, yra itin lengvai plaunami ir prižiūrimi, todėl tai reikalauja mažiau pastangų ir laiko.

 

Padengus kėbulą CERAMIC ARMOR COAT, Jūsų automobilis:

- Ilgiau išliks švarus;

- Taps atsparesnis įbrėžimams;

- Įgaus ilgalaikę apsaugą nuo UV, rūgščių, šarmų, druskų;

- Įgaus sveiką, gilų lako žvilgesį.

 

PANAUDOJIMO SRITYS: Automobiliai, jachtos, motociklai ir kitos transporto priemonės (traukiniai, lėktuvai, burlentės ir t.t.), bet kokie dažyti ir lakuoti paviršiai (automobilio žibintai ir kt.), plastikiniai apdailos elementai (išskyrus metalinius, stiklinius paviršius). Produktas taip pat tinka visų tipų dažytiems lakuotiems plastikiniams paviršiams dengti.

Ši priemonė netinka: chromuotoms, nelakuotoms dažytoms detalėms dengti. Naujai nudažyti paviršiai gali būti dengiami praėjus ne anksčiau kaip 2 mėnesiams po nudažymo. 

Produkto techninė specifikacija:

 

Produkto kiekis

40 ml

Panaudojimo sritis

Automobiliai, motociklai, jachtos

Veiksmingumas

12 mėn. / 50 plovimų esant sunkioms (nuo -40 °C iki +40 °C; ph > 12) sąlygoms;

36 mėn. / 150 plovimų esant normalioms (nuo -20 °C iki +35 °C; ph < 12) sąlygoms;

Atsparumas temperatūrai

iki 150 °C

Cheminis atsparumas

12>Ph>1

Produkto išeiga

4-5 ml/m2

Nano dangos storis

700-1000 nm

Atsparumas įbrėžimui

9H pieštuko testas

Produkto galiojimas

1 metai po atidarymo

Laikymo sąlygos

-3 °C iki +30 °C, vaikams nepasiekiamoje vietoje

Dangos formavimosi laikotarpis

6 val. paviršius turi būti neliečiamas ir apsaugotas nuo nešvarumų, kritulių;

po 48 valandų danga pilnai sutvirtėja ir įgyja atsparumą aplinkai

“CERAMIC ARMOR COAT” keramikinė nano danga automobilio kėbului yra itin tvirta dažų apsauga, sauganti Jūsų automobilį nuo neigiamo aplinkos poveikio. Unikali technologija sukuria stiprų apsauginį sluoksnį, apsaugantį Jūsų transporto priemonę nuo rūgščių, šarmų, druskų, lietaus, dulkių, ultravioletinių spindulių. Paviršiai, padengti „CERAMIC ARMOR COAT” taip pat įgyja stiprias hidrofobines savybes, leidžiančias automobilio paviršių lengviau prižiūrėti, plauti ir valyti. Automobilis, padengtas šia priemone, ilgiau išliks švarus ir spindintis.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA (perskaitykite visą instrukciją prieš dengiant paviršių): 

1. Paruošimas dengimui

Automobilio dengimas nano danga turi būti atliekamas tik prieš tai tinkamai paruošus automobilio paviršių. Rekomenduojamas paruošimas: kruopščiai nuplaukite automobilį, pašalinkite kietus nešvarumus su specialiu kėbului skirtu trintuku, nupoliruokite kėbulą su tam skirtomis priemonėmis, nuriebalinkite paviršių su silikoną šalinančiu valikliu, dar kartą nuplaukite ir nusausinkite automobilį, kol šis bus visiškai sausas. Įsitikinkite, kad tarpuose ar apdailos detalėse neliko vandens, kuris galėtų patekti ant paviršiaus dengimo metu (tam rekomenduojame su stipria oro srove išpūsti visą vandenį iš automobilio apdailos detalių ir pan.) Jei dengimo metu ant padengto paviršiaus patektų vandens, rekomenduojame pakartotinai nupoliruoti sušlapusią vietą ir dar kartą padengti „CERAMIC ARMOR COAT“.

2. Paviršiaus dengimas

Įsitikinkite, kad paviršius yra neįkaitęs ir ant jo nekrinta tiesioginiai saulės spinduliai. Dengimo metu temperatūra turi būti nuo +5 iki +25 °C. Dengiant dėvėkite gumines pirštines, esančias rinkinyje. Prieš atidarydami buteliuką, švelniai sukratykite jo turinį ir atidarykite dangtelį. Pasiimkite kempinėlę ir apsivyniokite su baltu dengimo aplikatoriumi. Suvilgykite aplikatorių su priemone 4-5 skirtingose vietose (prispauskite minkštesnę kempinėlės dalį, apvyniotą dengimo šluoste, prie buteliuko kaklelio angos ir trumpam apverskite aukštyn kojomis). Suvilgyta priemone horizontaliais ir vertikaliais judesiais trinkite norimą padengti plotą – įsitikinkite, jog neliko nepadengtų vietų. Viena dengimo šluostė turėtų padengti apie 1-2 m2, tai turėtų trukti apie 60-120 sek. Dengimui galite naudoti skirtingas aplikatoriaus puses ir dalis.

Padengę plotą, iškart nuvalykite paviršių su viena mikropluošto šluoste, ir pakartotinai nušluostykite antrąja mikropluošto šluoste kol paviršius bus visiškai sausas ir lygus. Galite naudoti abi šluosčių puses.

Dėmesio: nepalikite nenušluostyto paviršiaus, nes nano danga kietėja reaguodama su oru, todėl būtina priemonės perteklių nusausinti su mikropluošto šluoste. Jei priemonės nenuvalysite su šluostėmis ir ji sukietės, gali likti matomi ratilai ir dėmelės. Jas pašalinti galima su 2000 grūdėtumo lygio šlifavimo popieriumi ar šlifavimo priemone.

Jei dengimo metu temperatūra yra aukštesnė nei +25°C, o drėgmės santykis ore viršija 50%, denkite ne didesniais nei 50 x 50 cm ploteliais ir nupoliruokite su mikropluošto šluoste vienu metu.

Padengus visą norimą paviršių, šis turi 24 valandas būti apsaugotas nuo kontakto su vandeniu, purvu, chemikalais ir trintimi. Danga pilnai susiformuoja ir įgyja kietumą praėjus 48 valandoms po padengimo. Mikropluošto šluostės, naudotos dengimui, pakartotinai neturėtų būti naudojamos lakuotų, blizgių plastikinių paviršių valymui.

Rekomenduojame Jums prieš dengiant automobilį atidžiai peržiūrėti vaizdo instrukciją, kad išvengtumėte galimų klaidų.

  

Produkto išeiga:

Maži automobiliai (A-B klasė) - 25-30 ml/ automobiliui

Vidutiniai automobiliai (C-D klasė) - 30-35 ml/ automobiliui

Dideli automobiliai (E, SUV klasė)- 35-40 ml/ automobiliui

       

Ceramic Armor Coat
5 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį