Kauke sausiems ir pazeistiems plaukams

Kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams gydyti

Natural Formula Keratin Intense
9,99 €

(8,95 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Kaukė plaukams skirta intensyviam pažeistų plaukų gydymui. Sudėtyje yra natūralaus keratino kompleksas, kuris akimirksniu pamaitina sausus, lūžinėjančius, besišakojančius plaukus ir padeda jiems atgauti lankstumą. Keratinas sustiprina plaukus nuo pat šaknų iki galiukų, įsiskverbia pro plaukų sieneles ir užpildo plaukus keratino maistingomis medžiagomis, kurios padeda apsaugoti plaukus nuo aplinkos daromos žalos. Apsaugo plaukus nuo tiesinimo, garbanojimo ir džiovinimo priemonių, kurios žaloja plaukus aukštos temperatūros veiksniais.

Talpa: 350 ml

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Keratinas sustiprina plaukus nuo pat šaknų iki galiukų, įsiskverbia pro plaukų sieneles ir užpildo plaukus keratino maistingomis medžiagomis, kurios padeda apsaugoti plaukus nuo aplinkos daromos žalos. Apsaugo plaukus nuo tiesinimo, garbanojimo ir džiovinimo priemonių, kurios žaloja plaukus aukštos temperatūros veiksniais. Priemonė neleidžia tabako, išmetamųjų dujų ir purvo apnašoms įsiskverbti į plauko vidų ir pažeisti jo.

Sudėtyje esantys maitinamieji saulėgrąžų sėklų ir ricinos aliejai intensyviai aprūpina plaukus drėgme, apsaugo nuo stipraus sausėjimo, plaukų lūžinėjimo ir galiukų šakojimosi. Naudodami kaukę plaukams su keratinu suteiksite būtinos drėgmės ir subalansuosite drėgmės balansą plaukų struktūroje, pamaitinsite plaukus keratinu, kuris suteiks sveiką plaukų išvaizdą ir lankstumą.

Po plaukų trinkimo ant nusausintų plaukų užtepkite nedidelį kiekį plaukų kaukės Natural Formula Keratin Intense. Lengvai ir švelniai, pirštų galiukais paskirstykite kaukę per plaukų sruogas, venkite kaukės patekimo ant plaukų šaknų. Leiskite plaukų kaukei susigerti ir palaikykite 5-7 minutes. Vėliau kruopščiai, šiltu vandeniu praskalaukite plaukus ir nusasuinkite juos.

Rekomenduojame: geresniam ir greitesniam rezultatui pasiekti riekomenduojame kaukę plaukams su keratinu Natural Keratin naudoti su tos pačios linijos produktais – plaukų šampūnu ir kondicionieriumi Natural Keratin.

Natural Formula Keratin Intense
5 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję produktai

(Yra 16 kitų produktų šioje kategorijoje)

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį