Kalkių valiklis Padidinti

Tik internetu

Kalkių valiklis

Aquagen Deskal

Nauja prekė

Dušo kabinų valymo priemonė. Šalina kalkių nuosėdas ir apsaugo nuo jų susidarymo. Priemonė šalinanti kalkių, rūdžių, odos, muilo ir pan. nešvarumus.

Ypač rekomenduojama dušo kabinoms!

Kiekis: 1 ltr 

Smulkiau

Prekė sandėlyje

7,45 €

7,45 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Valo, suteikia blizgėjimą ir apsaugo paviršius. Pašalina kalkių ir rūdžių nešvarumus. Greito poveikio. Rekomenduojamas naudoti putų pavidale. Maksimalus valymas be vandens liekanų. Atstato originalų paviršiaus blizgėjimą. Kvapas gėlių

Tinka naudoti: Viešbučiams, restoranams, prekybos centrams, ofisams, sveikatingumo centams,mokykloms, sporto centrams, laisvalaikio centrams ir pan.

Tinka paviršiams: Vonios, tualeto ir prausyklų patalpose esantiems paviršiams. Vonios kambariopaviršiams ir baldams. Dušo kabinoms. Plytelėms. Paviršiams iš keramikos. Kranams. Nenaudoti ant paviršių iš marmuro ar kitų rūgštims neatsparių paviršių.

Naudojimo instrukcija: Užpurkšti produktą ant paviršiaus. Palaikyti. Valyti su šluostėmis arkempinėlėmis. Nuskalauti vandeniu ir nusausinti. Valiklio darbo laikas priklausonuo paviršiaus apnašų dydžio ir jų senumo. Nemaišyti su balinančiomispriemonėmis.

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: