Isores valiklis ir vaskas viename Padidinti

Išorės valiklis ir vaškas viename

Turtle Wax HYBRID W&W WATERLESS

Nauja prekė

Nuplauna ir nuvaškuoja jūsų automobilį be vandens. Mūsų 1-nos pakopos formulė suteikia jums galimybę nuplauti paviršių be kibiro bet kuriuo metu ir bet kur – netgi tiesioginiuose saulės spinduliuose. Hibridinių polimerų technologija sutraukia purvą ir nešvarumus, švariam paviršiui be įbrėžimų suteikti.

Talpa: 750 ml

Smulkiau

7,99 €

7,99 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Turtle Wax Hybrid Wash & Wax“ nuplauna ir nuvaškuoja jūsų automobilį be vandens. Mūsų 1-nos pakopos formulė suteikia jums galimybę nuplauti paviršių be kibiro bet kuriuo metu ir bet kur – netgi tiesioginiuose saulės spinduliuose. Hibridinių polimerų technologija sutraukia purvą ir nešvarumus, švariam paviršiui be įbrėžimų suteikti. Atsparumo vandeniui formulė padės vandeniui ir lietaus lašams nutekėti, kad išorė išliktų švari. Sujungtas su patentuotu vašku suteikią blizgų apsauginį paviršių be dėmių ir dryžių. 

HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA
TURTLE WAX HYBRID GAMINIAI SUJUNGIA TRADICINIUS AUTOMOBILIO PRIEŽIŪROS INGREDIENTUS SU NAUJAUSIA TECHNOLOGIJA STULBINANTIEMS REZULTATAMS IR NAUJAM BLIZGESIUI PASIEKTI 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:  
1. PRIEŠ NAUDODAMI GERAI SUPLAKITE. 
2. Jei visas automobilis padengtas purvo ar žemių sluoksniu, prieš naudodami priemonę, nuplaukite jį stipria vandens srove. 
3. Gaminį užpurkšite  ant nešvarių vietų ir mikropluošto audiniu nuvalykite dėmes bei prilipusias žemes. 
4. Tuomet valykite atskiras vietas, pradėdami nuo viršutinių vietų ir stiklo išorės. 
5. Nuvalykite švariu sausu mikropluošto audiniu. Veiksmus pakartokite ant viso automobilio paviršiaus, įsitikindami, kad padengėte visą dažais dengtą paviršių, ratus ir ratlankius.   

TURTLE WAX PATARIMAI: puikus sprendimas greitam valymui kelionės metu arba mieste. Pasiimkite priemonę į kelionę ir ji pasirūpins geriausia jūsų automobilio išvaizda. 

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sudėtyje yra <5 % nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos: aromato.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: