Epoksidinė grindų danga

Rust-Oleum Epoxyshield Garage

Nauja prekė

Epoksidinės grindų dangos pakuotė, su kuria paprastai įrengsite savo garažo grindis. Pakuotę sudaro: 3,55 L dviejų komponentų epoksidiniai dažai, konsentruotas valiklis, dekoratyvinis pabarstukas, maišymo pagaliukas ir detali instrukcija.

TEIRAUTIS TELEFONU +370 623 00819

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

0,00 €

Apie prekę

Rust-Oleum EpoxyShield Garage - epoksidinė grindų danga.

Rust-Oleum EPOXYSHIELD garažo grindų danga yra labai nesudėtingai įrengiama, bet prieš įrenginėjant, jūs turite įsitikinti, kad grindys būtų geros būklės. Pirmiausia pašalinkite senus grindų dažus, jei grindys jau buvo padengtos kitais grindų dažais. Sekantis svarbus aspektas - drėgmė. Jei turite problemų dėl drėgmės, jūs negalėsite įrengti epoksidinės grindų dangos, nes drėgmė neleis tinkamai sukibti dangai su betonu. Tokiu atveju, jūs privalote įrengti grindų hidroizoliaciją. Galiausiai patikrinkite, ar grindyse nėra įtrūkimų ar duobučių. Kitu atveju užpildykite jas epoksidiniu įtrūkimų ar plyšių užpildu. Atlikus visus šiuos veiksmus, išvalykite grindis, naudojant valiklį, kuris yra EPOXYSHIELD pakuotėje.

Paskutinis darbas - grindų dažymas EPOXYSHIELD dažais. Šie dažai suteiks jūsų grindims išvaizdaus blizgumo, jas bus lengva valyti ir prižiūrėti. Jei norite išgauti dekoratyvų paviršių, naudokite plastiko atraižas, kurios įeina i EPOXYSHIELD pakuotę. Paprastai, viena pakuote jūs padengsite apie 25 kvadratinių metrų garažo grindų.

Savybės:

Aukštos kokybės, dvijų komponentų, vandens pagrindo, epoksidiniai grindų dažai.

Šiai grindų dangai nereikalingas papildomas gruntas.

Padengus vienu dažų sluoksniu, jūsų grindys bus pilnai apsaugotos nuo tepalų, antifrizo ir kt.

Epoxy Shield danga gali būti naudojama lauko ir vaudaus sąlygomis (pvz. garažas, automobilių parkas).

Greitai džiūstantys.

EpoxyShield Garage pakuotė sudaro: 3,55 L dviejų komponentų epoksidiniai dažai, konsentruotas valiklis, dekoratyvinis pabarstukas, maišymo pagaliukas ir detali instrukcija.

Į pakuotę įeina nemokamas DVD, kuriame yra instrukcinis filmukas, parodantis kaip įsirengti grindis.

Su viena EpoxyShield Garage pakuote jūs galite įrengti net iki 25 m2 garažo grindų dangos.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: