Ekologiskos skalbimo kapsules

Ekologiškos skalbimo kapsulės

Clever FREE DuoCaps
3,99 €

(4,09 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Ekologiškos ir šiuolaikiškas skalbimo kapsulės, saugus odai ir aplinkai. Dermatologiškai patikrintas, jį gali saugiai naudoti žmonės, turintys jautrią ir linkusią dirgintis odą. Puikiai tinka skalbti tiek baltus, tiek spalvingus drabužius. Skalbimo kapsulės yra Koncentruotos, o tai užtikrina dar mažesnę dozę Labai platus skalbimo temperatūros diapazonas 20–95 ° C.

Pakuotėje 20 kapsulių 

Kiekis
Išparduota

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Ekologiškos ir šiuolaikiškas skalbimo kapsulės, saugus odai ir aplinkai. Dermatologiškai patikrintas, jį gali saugiai naudoti žmonės, turintys jautrią ir linkusią dirgintis odą. Natūraliai švarūs skalbiniai! ORGANINĖS Clever FREE DUO CAPS skalbimo produktas pagamintas tik iš atsinaujinančių žaliavų pagal nauja mūsų mokslininkų sukurtą formulę. Skalbimo kapsulės yra Koncentruotos, o tai užtikrina dar mažesnę dozę, taip taupant gamtos išteklius, vandenį ir energiją.
Skalbimo kapsulėse nėra kenksmingų ceolitų, sudarančių vandenyje netirpias nuosėdas taip pat fosfatų.
Jos turi ECOLABEL sertifikatą - aplinkos ženklą, kurį 1992 m. Įsteigė Europos Komisija ir kuris yra pagrindinis europinis ženklas, suteiktas gaminiams, kurie atitinka aukštesnius aplinkos apsaugos standartus. Jos greitai ir absoliučiai biologiškai skaidosi pagal griežtus Europos Sąjungos standartus (OECD 301F) ir yra rekomenduojama ūkiams, kuriuose yra buitinių nuotekų valymo įrenginių.

Puikiai tinka skalbti tiek baltus, tiek spalvingus drabužius. Labai platus skalbimo temperatūros diapazonas 20–95 ° C. Orientuota, moderni, formulė. Dviejų kamerų kapsulių struktūra. Sudėtyje nėra optinių baliklių. Skalbimo kapsulės neturėtų būti naudojamas šilkui ir vilnai plauti.

Clever FREE DuoCaps

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį