Ekologiškos skalbimo kapsulės

Clever FREE DuoCaps

Nauja prekė

Ekologiškos ir šiuolaikiškas skalbimo produktas, saugus odai ir aplinkai. Dermatologiškai patikrintas, jį gali saugiai naudoti žmonės, turintys jautrią ir linkusią dirgintis odą. Puikiai tinka skalbti tiek baltus, tiek spalvingus drabužius. Labai platus skalbimo temperatūros diapazonas 20–95 ° C.

Pakuotėje 20 kapsulių 

Smulkiau

4,09 €

4,09 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Ekologiškos ir šiuolaikiškas skalbimo produktas, saugus odai ir aplinkai. Dermatologiškai patikrintas, jį gali saugiai naudoti žmonės, turintys jautrią ir linkusią dirgintis odą. Natūraliai švarūs skalbiniai! ORGANINĖS Clever FREE DUO CAPS skalbimo produktas pagamintas tik iš atsinaujinančių žaliavų pagal nauja mūsų mokslininkų sukurtą formulę. Skalbimo kapsulės yra Koncentruotos, o tai užtikrina dar mažesnę dozę, taip taupant gamtos išteklius, vandenį ir energiją.
Skalbimo kapsulėse nėra kenksmingų ceolitų, sudarančių vandenyje netirpias nuosėdas taip pat fosfatų.
Jos turi ECOLABEL sertifikatą - aplinkos ženklą, kurį 1992 m. Įsteigė Europos Komisija ir kuris yra pagrindinis europinis ženklas, suteiktas gaminiams, kurie atitinka aukštesnius aplinkos apsaugos standartus. Jos greitai ir absoliučiai biologiškai skaidosi pagal griežtus Europos Sąjungos standartus (OECD 301F) ir yra rekomenduojama ūkiams, kuriuose yra buitinių nuotekų valymo įrenginių.

Puikiai tinka skalbti tiek baltus, tiek spalvingus drabužius. Labai platus skalbimo temperatūros diapazonas 20–95 ° C. Orientuota, moderni, formulė. Dviejų kamerų kapsulių struktūra. Sudėtyje nėra optinių baliklių. Skalbimo kapsulės neturėtų būti naudojamas šilkui ir vilnai plauti.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: