Preparatas greitai paviršių dezinfekcijai Bicillol AF

Dezinfektantas greitai paviršių dezinfekcijai


Bicillol AF
9,40 €

(9,40 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Nedidelių paviršių ir daiktų greitai dezinfekcijai. Tinka patalpoms, kuriose didelė hepatito B ir ŽIV rizika ar reikalinga greita paviršių dezinfekcija - procedūriniams, stomatologų,, ligoninių, kirpyklų ir t.t. Galima greitai dezinfekuoti sunkiai prieinamus nedidelius paviršius, daiktus ir įrengimus

Talpa: 1 ltr 

Kiekis
Išparduota

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

PASKIRTIS - Nedidelių paviršių ir daiktų greitai dezinfekcijai .Tinka patalpoms, kuriose didelė hepatito B ir ŽIV rizika ar reikalinga greita paviršių dezinfekcija - procedūriniams, stomatologų, ginekologų, kitų gydytojų kabinetams, ligoninių, ambulatorijų ir poliklinikų patalpoms, laboratorijoms, hemodializės, intensyvios terapijos skyriams ir kt. Galima greitai dezinfekuoti sunkiai prieinamus nedidelius paviršius, daiktus ir įrengimus: kušetes, neštuvus, operacinių stalus, vežimėlius, stetoskopus, kraujospūdžio matavimo aparatus, operacinės avalynę ir kt. Bacillol AF sudėtyje yra tik alkoholiai, todėl preparatas ypač tinka maisto ruošimo ir gamybos srityje, farmacijos pramonėje. Taip pat Bacillol AF naudojamas kirpyklose plaukų kirpimo mašinėlėms, šukoms ir kt. instrumentams, kur reikalinga greita dezinfekcija.

NAUDOJIMAS - Bacillol AF yra paruoštas naudojimui. Juo reikia pilnai ir vienodai apipurkšti arba suvilgyti paviršių. Tam naudojami specialūs išpurškėjai. Preparatą išpurškus, rekomenduojama nušluostyti Bacillol AF sudrėkinta servetėle. Taip pasiekiamas optimalus dezinfekcijos rezultatas. Nedideliems paviršiams sunaudoti iki 50ml/m2 preparato, dezinfekuojant sienas, grindis - iki 100ml/m2. Nenaudoti paviršių, jautrių spiritui, dezinfekcijai.

SUDĖTIS - Veikliosios medžiagos: alkoholiai. 100g tirpalo yra: 45,0g 1-propanolio; 25,0g 2-propanolio ir 4,7g etanolio.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Bicillol AF

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję produktai

(Yra 16 kitų produktų šioje kategorijoje)

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį