Dėmių valiklis - išėmėjas

Dėmių valiklis - išėmėjas be chloro

Clever Attack Gold
3,49 €

(3,49 € 1 pak)

Nėra mokesčio

Dėmių valiklis - išėmėjas. Įkvėptas profesionalių skalbyklų gaminių iš „Clovin Professional“ linijos, kuris efektyviai pašalina net labiausiai įsisenėjusias dėmes. Jame nėra chloro, jis yra saugus spalvotiems audiniams, nesukelia jų blukimo.

Kiekis 750 g

Kiekis
Išparduota

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Dėmių valiklis milteliais, įkvėptas profesionalių skalbyklų gaminių iš „Clovin Professional“ linijos, kuris efektyviai pašalina net labiausiai įsisenėjusias dėmes. Jame nėra chloro, jis yra saugus spalvotiems audiniams, nesukelia jų blukimo. Efektyvumą jis pasiekia praėjus 30 sekundžių nuo panaudojimo pradžios dėka proveržio dėmių pašalinimo technologijos, sukurtos gamintojo laboratorijose.

Naudojant aktyvų deguonį, be kita ko, galima efektyviai pašalinti labiausiai įsisenėjusias dėmes tokias kaip: kavos, arbatos, sulčių, vyno, žolės, purvo, vaisių, daržovių, kolos ar vandens pagrindo rašalo. Be chloro, jis negadina spalvotų drabužių kovojant su įsisenėjusiais nešvarumais, jų spalva neišblunka. Jis taip pat tinkamas šalinant dėmes iš balto audinio. Idealiai tinka plauti rankomis, automatinėmis skalbimo mašinomis ir mirkymui. Puikiai tinka vietiniam dėmių pašalinimui. Matavimo indas, įdėtas kiekvienoje pakuotėje. Dozavimas yra paprastas ir greitas, o vartotojas gali būti tikras, kad sunaudojo reikiamą kiekį dėmių valiklio.

Clever Attack Gold

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį