Dėmių valiklis su tulžimi Padidinti

Dėmių valiklis su tulžimi

Ringuva X

Nauja prekė

Natūralus koncentruotas dėmių valiklis su tulžimi ir natūraliais fermantais, kurie palengvina dėmių valymą. Puikiai tinka baltiems ir spalvotiems visų tipų audiniams. Dėl savo unikalios sudėties greitai biologiškai skyla, todėl nekenkia žmogui bei gamtai.

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

1,85 €

1,85 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Natūralus koncentruotas dėmių valiklis su tulžimi ir natūraliais fermantais, kurie palengvina dėmių valymą. Aktyvios tulžies rūgštys skaido riebalus bei kitus nešvarumus į mažas daleles, todėl valiklis dar giliau prasiskverbia į audinį ir šalina įvairių rūšių, ne tik šviežias, bet ir įsisenėjusias dėmes: kraujo, prakaito, kavos, arbatos, makiažo, rūdžių, pieno, riebalų, aliejaus, vaisių, vyno, daržovių ir kitas. Puikiai tinka baltiems ir spalvotiems visų tipų audiniams.

Valiklyje su tulžimi nėra tokių veikliųjų cheminių medžiagų kaip chloras, peroksidas, tirpikliai ar dažikliai, todėl audiniui nekenkia ir jo neblukina. Dėl savo unikalios sudėties greitai biologiškai skyla, todėl nekenkia žmogui bei gamtai. Yra lengvas, kompaktiškas, skalsus bei švelnus, todėl puikiai tinka ir skalbiant rankomis, ir automatinėmis skalbyklėmis. Be to, neskleidžia nemalonaus kvapo ir svarbiausia yra veiksmingas!

Siekiant, kad valymo procesas būtų dar efektyvesnis bei patogesnis, pakuotėje yra specialus, naujos kartos šepetėlis, kuris padeda išvalyti dėmes bei pašalinti susidėvėjusias medžiagos pluošto daleles.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: