Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Reuzel

REUZEL – tai klasikinės pomados, kurių tikslas – kurti ir puoselėti savitą stilių. Gaminių asortimentą sudaro tik vyriškos pomados, skirtos šukuosenai formuoti, taip pat plaukų šampūnai bei balzamai ir prekės, skirtos madingai barzdos ir ūsų priežiūrai. Skardinės pakuotės, puiki sudėtis ir pageidaujama fiksacija. Praturtinti skirtingais aromatais, gaivia pipirmėte – tai klasikinis Jūsų pasirinkimas, ir tai – REUZEL.

REUZEL prekės ženklo kūrėjai, Leen ir Bertus, pabandė išsaugoti senosios mokyklos kirpimo tradicijas ir sukūrė geriausius pasaulyje vyrų plaukų priežiūros ir formavimo produktus! Daugiametė patirtis įkvėpė Schorem vyrus sukurti tai, kas leistų jų tradiciją išplatinti po pasaulį – REUZEL pomadas, kurios iki šių dienų užtikrina nepriekaištingą vyrų šukuosenos išvaizdą.

REUZEL yra sertifikuota kaip „Leaping Bunny“ įmonė, kuri neatlieka bandymų su gyvūnais. Dauguma gaminių yra 100% veganiški, išskyrus keletą, kuriuose yra bičių vaško: Green Pomade Grease, Pink Pomade Grease, Extreme Hold Matte Pomade, Concrete Hold Matte Pomade, Clay Matte Pomade, Fiber Pomade, Beard Balm, Solid Cologne Balm, “The Stache” Mustache Wax, Grooming Cream ir Matte Styling Paste.

Aktyvūs filtrai

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį