Automobilių kondicionierių valymo priemonė Antibakterinė Padidinti

Automobilių kondicionierių valymo priemonė Antibakterinė

Nauja prekė

Antibakterinė kondicionierių valymo priemonė, malonaus kvapo. Tinkama visoms automobilių vėdinimo ir kondicionavimo sistemoms (šildymas/vėdinimas, kondicionierius, klimato kontrolė).

Greitai ir efektyviai pašalina nešvarumus ir užtikrina šviežio oro pritekėjimą. Turi dezinfekuojančių savybių. Naikina grybelius ir bakterijas, tuo pačiu, saugo nuo alergijos ir kitų kvėpavimo takų ligų vystymosi

Smulkiau

8,70 €

8,70 € per 320 ml.

Apie prekę

Greitai ir efektyviai pašalina nešvarumus ir užtikrina šviežio oro pritekėjimą. Turi dezinfekuojančių savybių.

Naudojama šiuolaikinių automobilių kondicionierių sudėtingos konfigūracijos ortakių valymui, jų neardant. Greitai ir efektyviai pašalina nešvarumus ir užtikrina šviežio oro pritekėjimą.

Turi dezinfekuojančių savybių.Naikina grybelius ir bakterijas, tuo pačiu, saugo nuo alergijos ir kitų kvėpavimo takų ligų vystymosi. Užtikrina malonų kvapą automobilio salone.

Naudojimas: Supurtyti balionėlį. Išpurkšti balionėlio turinį į kondicionieriaus šalto oro sklendę (ortakį), naudojant vamzdelį–ilgintuvą, tokiu būdu, kad priemonė patektų į garintuvą. Po 2 – 3 minučių užvesti variklį ir leisti jam veikti tuščiąja eiga 3 – 4 minutes, kai kondicionieriaus ventiliatorius įjungtas.

Pastabos: Priemonę purkšti, kai variklis išjungtas, o durelės atidarytos gerai vėdinamoje patalpoje ar lauke. Sudėtyje yra biologiškai aktyvių medžiagų. Profilaktiškai naudoti bent kartą per mėnesį.

Pakuotė: 320 ml - aerozolio balionėlis

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: