Automobilio salono oro gaiviklis

Marta la Farfalla Black Orchid

Nauja prekė

Automobilio salono oro gaiviklio kvepiantys drugelis pagaminti iš gumos, kurios išlaisvina kvapų natas. Auto kvapukas supakuoti į skaidrias plėveles, kad būtų išsaugotas aromatas 

 

Smulkiau

3,50 €

3,50 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Automobilio salono oro gaiviklio kvepiantys, pagaminti iš gumos. Kuri išlaisvina kvapų natas. Kvapukas supakuoti į skaidrias plėveles, kad būtų išsaugotas aromatas. Kvapukas gali būti tvirtininamas prie ventiliatoriaus grotelių.

Dėl savo formulės MartalaFarfalla yra lengva ir atspari (ir nepalieka riebalų žymių ant rankų ir kitų automobilio dalių).

Plastike easntis kvapo kiekis (30%) yra pakankamas ir ilgai išliekantis. Palaipsniui išleidžiamas aromatas reiškia, kad juntami visi niuansai ir nėra per stiprūs.

Kiekvienas aromatas turi savo istoriją, kiekviena istorija turi savo spalvą...

Gėlių puokštė su dominuojančia juodosios orchidėjos esencija išskiria intensyvų ir skvarbų, jausmingą ir apgaubiantį aromatą. Rafinuota ir elegantiška gėlė nuveda mus per uoslę į Tolimųjų Rytų širdį, nepakartojamą stebuklingos pasakos atmosferą. Dėl pripažinto rafinuotų gėlių grožio, gilumo, intensyvumo, beveik narkotinio poveikio, jausmingumo, gundantis ir paslaptingas orchidėjų kvapas primena grakščią egzotiškų sodų harmoniją.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: