Dėmių valiklis ir baliklis Der Waschkönig C.G. 2×480 g

Audinių baliklis be chloro

Der Waschkönig C.G.
3,49 €

(3,49 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Audinių baliklis naujos kartos produktas, įkvėptas „Clovin Professional“ šeimos gaminių naudojamos technologijos, naudojamos profesionaliose skalbyklose. Aktyviojo deguonies panaudojimas garantuoja efektyvų baltų drabužių balinimą ir audinių kristalinio baltumo efektą dėl optinio baliklio funkcijos. Jame nėra chloro, todėl jis švelnus pačiam audiniui.

Kiekis 750g

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Clever Attack Gold“ baliklis milteliais yra naujos kartos produktas, įkvėptas „Clovin Professional“ šeimos gaminių naudojamos technologijos, naudojamos profesionaliose skalbyklose. Aktyviojo deguonies panaudojimas garantuoja efektyvų baltų drabužių balinimą ir audinių kristalinio baltumo efektą dėl optinio baliklio funkcijos. Jame nėra chloro, todėl jis švelnus pačiam audiniui.

Nepaprastai efektyvus vos po 30 sekundžių

Deguonies baliklis „Clever Attack Gold Crystal white“ buvo sukurtas tobulam, nepriekaištingai baltam audiniui. Baltieji audiniai yra ypač reiklūs – jie pasižymi mažiausiu užterštumu, o visi nešvarumai ir dėmės yra matomi iš pirmo žvilgsnio. „Clever Attack gold” deguonies baliklio milteliai puikiai susidoroja su patvariausiomis dėmėmis, prasiskverbdami pro audinį ir paversdami jį krištolo baltumu. Jis lengvai susidoroja su kavos, arbatos, sulčių, vyno, žolės ar purvo dėmėmis, o veiksmingumą jis pasiekia praėjus 30 sekundžių nuo naudojimo pradžios.

Der Waschkönig C.G.
5 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį