Atomex Suodžių filtro (DPF) valiklis Padidinti

Atomex Suodžių filtro (DPF) valiklis

Atomex

Nauja prekė

Kompleksinė ir universali priemonė, skirta suodžių filtro regeneracijai, apsaugai ir profilaktikai.

Smulkiau

10,00 €

10,00 € per 250 ml

Apie prekę

Kompleksinė ir universali priemonė, skirta suodžių filtro regeneracijai, apsaugai ir profilaktikai.

Atstato užteršto filtro pralaidumą

Apsaugo suodžių filtrą susipylus nekokybiškų degalų

Užtikrina suodžių filtro profilaktiką ir užkerta kelią jo laipsniškam užkimšimui

Ši priemonė yra pilnavertė alternatyva brangiai išmontuoto filtro valymo procedūrai arba jo pakeitimui. Ją naudojant sumažėja atbulinis spaudimas išmetamujų dujų sistemoje, o tai, savo ruožtu, leidžia greičiau įsisukti turbinai ir dėl to mažėja degalų sąnaudos.

NAUDOJIMAS

įpilti reikiamą kiekį priemonės į degalų baką. DPF filtro profilaktikai: eksploatuoti automobilį įprastu režimu. Intensyviam DPF filtro valymui ir regeneracijai: eksploatoti automobilį ilgose kelionėse (daugiau kaip 50 km) užtikrinant dažnus (ne trumpiau 30 sekundžių) padidintų apsukų (nuo 2 500 – 3 000 apm) intervalus.

DOZUOTĖ

vienas priemonės buteliukas (250 ml) 40-60 litrų degalų.

PASTABOS

DPF valiklį rekomenduojama naudoti profilaktiškai kas 20-30 tūkstančių km ridos arba esant pirmiems nekorektiško DPF filtro veikimo požymiams (atsiradus indikacijai prietaisų skydelyje, sumažėjus variklio traukai, padidėjus dūmingumui). Reguliarus priemonės naudojimas (kaskart pilantis degalus) užtikrina DPF filtro regeneraciją įprastomis automobilio ekspoatacijos sąlygomis. Tinka naudoti visų tipų dyzeliniams varikliams su integruotu suodžių filtru (įskaitant variklius su integruota regeneracijos sistema). Tinka naudoti varikliams su „Common Rail“ ir „Pumpe Düse“ sistemomis. Priemonė veiksminga, kai suodžių filtras yra mažai arba vidutiniškai užterštas. Smarkaus užterštumo atveju, procedūrą reikėtų pakartoti. Naudojama su visais dyzelinio kuro tipais.30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: