Nauja Alkoholinis skystas rankų dezinfekantas Padidinti

Alkoholinis skystas rankų dezinfekantas

Tork 420110

Nauja prekė

Skystis rankoms dezinfekuoti. Vienos kasetės užtenka iki 1000 rankų plovimosi kartų. Apsaugo odą nuo sudirgimo. Nusiplovus rankas su muilu ir nusišluosčius vienkartiniu popieriniu rankšluosčiu, antibakterinis gelis gali užtikrinti dar geresnę rankų švarą. Alkoholinio dezinfektanto sudėtyje yra glicerino ir betaino, kurie užtikrina geresnę dažnai alkoholiniu geliu trinamų rankų odos priežiūrą. Puikiai tinka vietoms, kur įprastinis rankų plovimas yra neįmanomas arba reikalinga maksimali higiena. Greitai ir be vandens dezinfekuoja rankas. Tenkina Europos standarto EN 1500 reikalavimus - pašalina nuo rankų 99,9% bakterijų. Sudėtyje yra odą drėkinančių ir saugančių medžiagų, pavyzdžiui, betaino 
• Talpa 1 l 

Smulkiau

16,00 €

Apie prekę

Išvenkite infekcijų su itin veiksmingu nenuskalaujamuoju „Tork“ alkoholiniu skystu rankų dezinfekantu, kurio sudėtyje yra 80 proc. pagal masę denatūruoto alkoholio. Greitai dezinfekuoja ir nuvalo rankas. Tai mūsų veiksmingiausias gelinis dezinfekantas, specialiai sukurtas naudoti dažnai, jis nepalieka lipnumo pojūčio. Puikiai tinka sveikatos priežiūros įstaigoms, atitinka net pasiruošimo operacijai patalpų reikalavimus. Dezinfekantą galima naudoti „Tork“ skystojo muilo dozatoriuose, kuriuos paprasta naudoti ir kurie užtikrina puikią visų lankytojų rankų higieną. 

  • Ypač veiksminga formulė – , tinka naudoti dažnai. Atitinka ES standartus EN 1500, EN 12791 ir EN 14476*
  • Lengva paskleisti, drėkina odą ir nepalieka lipnumo pojūčio.
  • Hermetiškas butelis su vienkartine pompa užtikrina puikią higieną ir mažina kryžminės taršos riziką
  • Tvaru: subliūkštantis užpildo butelis mažina atliekų kiekį. Aukščiausia kokybė: Dėl drėkinamųjų medžiagų galima naudoti dažnai, nepalieka lipnumo pojūčio.
  • Biocidus naudokite saugiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.
       * Norovirusas ir rotavirusas

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: