Information

Specialūs pasiūlymai

Švaros ir valymo prekės

Buitinė chemija ir paviršių priežiūros priemonės. Skalbimo milteliai rubams ir audinių minkštiklis su nano dalelėmis. Grilių ir pridegėsių valymo priemonės. Greitai ir efektingai išvalysite plytelių tarpus. Koncentruotos langų valymo priemonės. Indų plovimo priemonės palengvinančios buities darbus. 

Švaros ir valymo prekės Yra 402 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Valymo ir priežiūros...

  Valymo priemonės namams. Profesionalios buitinės chemijos pristatymas į namus. Kilimų ir tekstilės audinių valymo priemonės. Grindų plovimo ir priežiūros priemonės. Grilių, kepsninių, kaitlenčių ir keramikinių viryklių priežiūros priemonės. Nano priemonės namams. Batų apsauga nuo vandens nano priemonėmis. Indų plovimo priemonės,  dezinfekcijos priemonės, oro gaivikliai bei skalbimo priemonės. 

 • Valymo priedai
 • Dezinfektantai

  Pavirsiu ir irangos dezinfekavimo priemonės. Rankų rankų dezinfekavimo priemonės. Antibakterinis muilas.

 • Kvapai namams

  Sukurkite jaukią ir romantišką atmosferą su kvapais namams. Ilgalaikiai kvapai namas su lazdelėmis. 

 • Priežiūros priemonės...

  Akmens ir betono impregnantai apsaugantys paviršius nuo samanų ir aplinkos poveikio. Fasadų valymo priemonės nuo samanų ir nešvarumų. Efektyvios valymo priemonės tepalų dėmėms naikinti iš trinkelių. Kalkių valymo priemonės nuo klinkerio ir akmens. Pelėsio naikinimas namuose. Įvairios valymo priemonės namas. 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 402 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 402 dalykų