Information

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Švaros ir valymo prekės

Buitinė chemija ir paviršių priežiūros priemonės. Skalbimo milteliai rubams ir audinių minkštiklis su nano dalelėmis. Grilių ir pridegėsių valymo priemonės. Greitai ir efektingai išvalysite plytelių tarpus. Koncentruotos langų valymo priemonės. Indų plovimo priemonės palengvinančios buities darbus. 

Švaros ir valymo prekės Yra 322 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Valymo priemonės

  Valymo priemonės namams. Profesionalios buitinės chemijos pristatymas į namus. Kilimų ir tekstilės audinių valymo priemonės. Grindų plovimo ir priežiūros priemonės. Grilių, kepsninių, kaitlenčių ir keramikinių viryklių priežiūros priemonės. Nano priemonės namams. Batų apsauga nuo vandens nano priemonėmis. Indų plovimo priemonės,  dezinfekcijos priemonės, oro gaivikliai bei skalbimo priemonės. 

 • Valymo priedai
 • Pelėsio naikinimas

  Pelėsis – daugelio ląstelių mikroorganizmai arba labai mažos 10 µm diametro atskiros ląstelės. Jie yra siūliniai grybai, turintys vienintelį siūlą, vadinamą hifu. Labai skirtingi išoriškai.
  Pelėsių vystymuisi reikalingos tam tikros būtinos sąlygos: drėgmė, maisto medžiagos (mitybinė terpė), šiluma, rūgštinis pH, deguonis. Dažniausiai jie auga ant vidinių paviršių, bet kai kada gali vystytis ir išoriniuose paviršiuose. Pelėsiai dauginasi sporomis.
  Pelėsius ir jų sporas galima aptikti ant įvairių medžiagų: medžio, kartono, tinko, plastiko, silikono, dažų, odos, net ant cementinių ar betoninių grindų ir sienų. Pamiršti maisto produktų likučiai po keleto dienų pasidengia voratinklišku grybienos sluoksniu, pašerpetojusiu baltais, pilkais, žaliais ar juodais plaukeliais. Blizgančiose plaukelių viršūnėse gausu subrendusių sporų. Jos nuo mažiausio skersvėjo sklando oru.

  Patekusios į tinkamas sąlygas per kelias valandas sudygsta ir greitai išaugina naują pelėsio koloniją. Pelėsiai ne tik sugadina daug maisto produktų, bet į aplinką išskiria ir nuodingų, sveikatai pavojingų medžiagų; jie yra įvairių mikrozių sukėlėjai.

  Informacijos šaltinis: Vikipedija

 • Dezinfektantai

  Pavirsiu ir irangos dezinfekavimo priemonės. Rankų rankų dezinfekavimo priemonės. Antibakterinis muilas.

 • Kvapai namams

  Sukurkite jaukią ir romantišką atmosferą su namų kvapais. Kvapai namams, Kvapų difuzoriai, Kvapų papildymas, Purškikliai, Kvepiančios žvakės, Kvapnūs maišeliai, Kvapų priedai, Eterinis aliejus

 • Nano dogos

  Nano priemonės apsaugo batus nuo drėgmės ar purvo. Priemonės apsaugančios tekstile ir odą. Nano dangos apsaugančios įvairius paviršius

puslapyje
Rodoma 1 - 18 iš 322 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 322 dalykų