Information

Švarai

Buitinė chemija. Plovimo ir valymo priemonės internetu. Rūbų skalbimo milteliai. Rankšluostinis popierius rankoms valytis. Grilių ir kepsninių valymo priemonės. Plytelių tarpų valiklis. Koncentruotos langų valymo priemonės. Indų plovimo priemonės.

Švarai  Yra 462 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Valymo ir priežiūros...

  Valymo priemonės namams. Profesionalios buitinės chemijos pristatymas į namus. Kilimų ir tekstilės audinių valymo priemonės. Grindų plovimo ir priežiūros priemonės. Grilių, kepsninių, kaitlenčių ir keramikinių viryklių priežiūros priemonės. Nano priemonės namams. Batų apsauga nuo vandens nano priemonėmis. Indų plovimo priemonės. 

 • Valymo priedai

  Tualetinis popierius ir Rankšluostinis virtuvės popierius. Vienkartinės pirštinės apsaugančios jūsų rankas. Skysto muilo dozatorius.

 • Dezinfektantai

  Pavirsiu ir irangos dezinfekavimo priemonės. Rankų alkoholinės dezinfekavimo priemonės. Antibakterinis skystas muilas rankoms.

 • Kvapai namams

  Sukurkite jaukią ir romantišką atmosferą su kvapais namams. Ilgalaikiai kvapai namas su lazdelėmis. 

 • Priežiūros priemonės...

  Akmens ir betono impregnantai apsaugantys paviršius nuo samanų ir aplinkos poveikio. Fasadų valymo priemonės nuo samanų ir nešvarumų. Efektyvios valymo priemonės tepalų dėmėms naikinti iš trinkelių. Kalkių valymo priemonės nuo klinkerio ir akmens. Pelėsio naikinimas namuose. Įvairios valymo priemonės namas. 

puslapyje
Rodoma 1 - 18 iš 462 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 462 dalykų